Hakkımızda

2005 yılı Ocak ayında kurulan firmamız, ilk zamanlarda sadece Güvenlik  (CCTV) sektörü ile ilgili hizmet göstermekteydi. Güvenlik sektörünün zamanla yaygınlaşması sebebi ile firma olarak ülkemize yararlı neler yapabiliriz çabasına girdik. Savunma Sanayii üzerine kolluk kuvvetlerince uzaktan kumanda ile patlatılan bombaları engellemekte kullanılmak üzere Frekans Karıştırıcı ( Jammer – Sinyal Kesici ) üretmeye karar verdik. Bu kararımızın sebebi ise Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın her platformda vurguladığı “Dışa bağımlılığı azaltalım, yapabiliyorsak her daim yerli üretim yapalım” diye vurgulamasıdır.

6 ay süren Ar-Ge faaliyetlerimiz sonrasında prototipini yapmayı başardığımız frekans köreltici ürünlerimizi, Devletimizin çeşitli kademelerinde kullanılmak üzere, yurt dışından temin edilen ürünlerin yarı maliyetine sunduk. Ayrıca daha önce yurt dışından temin edilen frekans köreltici jammer cihazlarının tamir ve bakımını da firma olarak üstlendik.

Belediyelerimiz de ve diğer Resmi kurumlarımızda yapılan ihalelere yolsuzluk karıştırmak isteyen özel firmalara karşı da çeşitli önlemler aldık. İhale esnasında toplantı salonu dışına telsiz – telefon – dinleme cihazı gibi böcek cihazları ile bilgi sızdırıp haksız kazanç sağlamaya çalışan firmalar artık Resmi kurumlarımızın temin edebildiği Sinyal Kesici Jammer cihazları ile ihale masasında ya da toplantı esnasında cihazımızı çalıştırmak suretiyle her türlü kablosuz iletişimi keserek önüne geçebilmektedirler.

Haber Videolarımız

          

Amacımız ;
Vatanımıza ve Milletimize fayda sağlayabilecek ve hayatı kolaylaştırabilecek teknolojileri üretmektir.  Aklında Ülkemize fayda sağlayabilecek projeleri olup, imkansızlıklar nedeni ile gerçekleştiremeyen genç arkadaşlarımız olabilir. Bu tür bir durumda hiç çekinmeden firmamızla iletişime geçin. Çünkü firma olarak her daim yeniliğin ve yerli üretimin peşindeyiz.