10 Watt Cami Jammer

  • Ürün Kodu: AKD-10C

Camilerimizde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış en ucuz jammer, sinyal kesici cihazdır.

Cami Jammer cihazımız ile 200 m2 kapalı alan içerisinde tüm cep telefonu şebekelerinin sinyalini kesebilirsiniz.

Cami Jammer ürünümüz sadece caminin iç kısmında yani kapalı alanda etkili olup, cami kapısından çıkıldığı an da telefonun çekeceği şekilde tasarlanmış olup, pencere ya da kapılardan dışarı sinyal çıkıp dışarıdaki telefonları engellemesi mümkün değildir.

Türkiye genelinde camilerimiz ağırlıklı olarak en fazla 500 m2 alan içerisinde inşaa edilmektedir. Dolayısı ile bu ürün çoğu cami de etkili olmaktadır. Fakat bazı büyük alanda kurulmuş olan camiler için ise yine cami jammer cihazlarımızın üst modellerini yani daha güçlü watt a sahip cihazların alınması gerekmektedir.

Cihazımızın 200 m2 alanda verimli bir şekilde çalışabilmesi için yakın çevresinde baz istasyonu olmaması gerekir. Cihazı kullanacağınız caminin baz istasyonlarına yakınlığı 1 km den az ise yani 300 - 400 - 500 mt ilerinizde baz istasyonu var ise daha güçlü bir üst modeljammer cihazı almanız gerekebilir.

Eğer size en yakın baz istasyonu uzaklığı 1 km var ise bu ürün kesinlikle verimli bir şekilde çalışacak olup üst model cihaz almanıza gerek kalmayacaktır Bazı Cami İmamı ya da Cami Dernek Başkanı müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda Camimize baz istasyonu örneğin 500 metre ileride var diyor.

Fakat bizim imkanımız kısıtlı bu cihaz'ı alalım eğerki caminin tamamını engellemeyecek olursa o zaman üst model cihaz alalım diyorlar. Bu tür durumlarda da siz değerli hocalarımızı kesinlikle üzmeden sadece aldığınız cihaz ile üst model alacağınız cihaz arasındaki fiyat farkını talep ediyor ve kargo bedellerinide karşılayıp üst model cihaz ile değiştiriyoruz.

Cihazımızın boyutları ortalama bir laptop büyüklüğünde olup cami de amfi ye yakın olmayan bir noktaya duvar a asarak kullanabilirsiniz. Cihazımız camilerde kullanılan kablosuz mikrofonlara kesinlikle etki yapmaz. Yani cihazı aldık kablosuz mikrofonumuzu da kesti gibi bir olay yaşamazsınız. Çünkü camilerde kullanılan mikforon frekansları ile cami jammer cihazlarının frekansları farklıdır.

Firma olarak, Cami Jammer satışına 2005 yılında başladık. O yıllarda jammer cihazları sadece yurtdışı Çin de üretilmekte ve ithalat yolu ile Türkiye de satılmaktaydı. Günümüz şartlarında ise cami jammer cihazlarını bir Türk firması olarak yerli üretim yapmaktayız. O yıllarda Çin'den ithal ettiğimiz ürünlerde eski hocalarımız bilirler zamanla cihazlar ısınma yapıyor ve işlev görmez hale geliyordu. Artık bu derdimiz kalmadı. Yedek parça sıkıntımız yok. Bütün parçaları tamamen yerli üretim ve tüm ürünlerimiz 2 yıl garantili. TÜRK MALI.

Cihazın Teknik Özellikleri

Turkcell ve Vodafone 920 - 965 Mhz

Avea 1824 - 1880 Mhz

3G Frekansları 2115 - 2145 Mhz

4.5G Frekansları 2920 - 2960 Mhz

Belirtilen frekans aralıklarındaki sinyalleri kesmektedir.

Ürünü işyerimize gelip test ederekte alabilirsiniz.

Camilerde Bu cihazın kullanımının yasak olduğunu söyleyen insanlara ALDANMAYIN...!

Diyanet İşleri Başkanlığının Resmi web sayfasında cihazın kullanımının camilerde serbest olduğu gibi konu ile ilgili Genelge yayınlanmıştır. www.diyanet.gov.tr nin yayınladığı GENELGE için TIKLAYIN bilgisayarınıza indirin ve Genelge içerisindeki 17. sayfayı okuyunuz.

Cihazımız ile ilgili fiyat bilgisi için lütfen firmamızla iletişime geçin.

İrtibat Numaralarımız ;

+90 242 344 08 44

+90 532 313 09 44

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: jammer, cami jammer, sinyal kesici, gsm jammer, cep telefonu engelleyici, cep telefonu kesici, telefon kesici, cami sinyal kesici, sinyal kesici cami jammer, cep telefonu bloke, cep telefonu engelleme