Askeri Konvoy Koruma Arazi Jammer

  • Ürün Kodu: AKD-200A

Askeri ve diplomatik konvoyların patlayıcı tuzaklarından korunması amacıyla geliştirdiğimiz bu sinyal kesici jammer sistemi, aynı zamanda yine askeri ve diplomatik konvoyların uzaktan gizli dinlenmesini ve bilgi sızdırılmasını da önleyerek hem can ve mal güvenliğini hem de kurumun gizliliğini güvence altına alarak tam kapsamlı koruma sağlar.

Özellikle askeri konvoy koruma için tasarlanmış bu arazi jammer, konvoy güzergahlarında teröristlerin kurduğu bomba pusularının uzaktan tetiklenmesini engelleyerek konvoy için tam güvenlik sağlar.

GSM, ;UHF, VHF, RF, RC, GPS, GPRS, 3G, 4G, 5G ve bilinen muhtelif tüm frekansları bloke ederek patlayıcı tuzağı ile tetikleyici arasındaki iletişimi keser, konvoy geçişi sırasında patlayıcıların aktif hale getirilmesini engelleyerek terör eylemlerini önler.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: konvoy jammer, askeri jammer, diplomatik jammer, askeri konvoy koruma, bomba önleme, bomba tuzağı engelleme, patlayıcı engelleme, diplomatik konvoy koruma, full bant araç jammer, askeri araç jammer, jammer jip, land rover jammer